Michal Truhlář „Mealtiner“

Jsem fyzik, organizátor a hráč larpů, šermuji, hledám kešky, hraji na saxofon, jsem workoholik, otec od rodiny, a spoustu dalších věcí. Nějvětším koníčkem jsou larpy, kterými se zabývá již skoro 20 let, a fyzika a věda či fantastická věda.
Mám za sebou 10 let jako hlavní organizátor jednoho z největších českých larpů Pán Prstenů a jsem předseda brněnského sdružení Moravian LARP. Kromě toho se každý rok podílím na pořádání zhruba 10 jedno- i vícedenních (nejen) larpových akcí. Když už akce nepořádám, tak se snažím zabývat se jejich propagací na veřejnosti (výstavy a přednášky pro školy, oddíly, volnočasové skupiny).
Jsem také vystudovaný fyzik pevných látek, pracuji v jaderné elektrárně. Fyziku se podle možností snažím tak trochu popularizovat. Třeba tím, že vám vysvětlím jak fungují superhrdinové, vesmírné lodě, či všechny ty krásné magické fyzikální pokusy.
Když zrovna neorganizuji larpy či neukazuji fyzikální pokusy, tak vystupuji se skupinou historického šermu, lektoruji v DDM, snažím se jezdit na výpravy s oddílem, pomáhám a lektoruji na kurzech první pomoci.